PPHU ASTRA

kompleksowe wyposażenie łazienek - profesjonalne doradztwo - przystępne ceny

scroll down

Nasza Firma istnieje na rynku od 1996 roku. Swoją działalność zaczęliśmy od eksportu materiałów instalacyjnych, wyposażenia łazienek i materiałów budowlanych do odbiorców w Rosji, Czarnogórze, Stanach Zjednoczonych oraz na Ukrainie i Białorusi. Jesteśmy również stale obecni na rynku polskim. Nieustannie się rozwijamy, poszerzając jednocześnie swoją ofertę, dlatego...

... jeśli zależy Państwu na tym, żeby łazienka była nie tylko funkcjonalna i komfortowa, ale by stała się miejscem stylowym i doskonale wyposażonym, z pewnością możemy spełnić te oczekiwania. Możliwości jest wiele - łazienka retro, nowoczesna, prosta czy luksusowa, obfitująca w dodatki lub surowa w formie, ale zawsze z klimatem i niepowtarzalna. Wiele naszych produktów jest przedstawianych w inspirującej scenerii - wraz z przykładową aranżacją.

Ofertę swą kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do dużych obiektów rekreacyjnych czy rehabilitacyjnych. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

- wanny akrylowe,
- kabiny prysznicowe,
- kabiny z hydromasażem,
- zestawy prysznicowe,
- baterie łazienkowe,
- akcesoria łazienkowe,
- meble łazienkowe,
- lustra łazienkowe,
- oświetlenie łazienkowe,
- ceramika sanitarna,
- baterie kuchenne,
- sauny (fińskie i na podczerwień),
- grzejniki łazienkowe
i wiele innych...

 

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów wprowadziliśmy do sprzedaży również akcesoria dla osób niepełnosprawnych i seniorów oraz profesjonalne wyposażenie łazienek hotelowych i toalet publicznych.

Oferowane przez nas produkty to wyroby znanych i cenionych na świecie firm z branży wyposażenia łazienek i materiałów instalacyjno-budowlanych, w tym także: Alcaplast, Alice Ceramica, Alpi, Aqualine, Bemeta, Bonomini, Creavit, Effepi, Gedy, Gelco, GSI, IBB, ISVEA, Kale, Kerasan, Kludi, Koh-i-noor, Mika Plus, Polysan, Reitano, Ridder, Sanotechnik, Sapho, Senator, Silfra.

Wśród firm, które reprezentujemy w Polsce jako ich wyłączny dystrybutor, znajdują się:

- POLYSAN – czeski producent wanien akrylowych i kabin prysznicowych,
- BEMETA – czeski producent akcesoriów łazienkowych,
- SAPHO – dystrybutor i dostawca wyposażenia łazienek z najlepszych wytwórni w Europie,
- ANOTECHNIK Austria – znany w niemal całym świecie dostawca wyposażenia łazienek.


Nasze wieloletnie doświadczenie i bezpośrednie kontakty z producentami pozwalają na utrzymywanie wysokiego standardu prezentowanej oferty handlowej, a zakupy bezpośrednie gwarantują utrzymanie atrakcyjnych dla Klienta cen. Działamy na bazie trzech magazynów (w Polsce, Czechach i Austrii), co zapewnia również szybkie terminy realizacji zamówień. Wszystkie produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Dla Państwa wygody nasi konsultanci są stale do dyspozycji. Oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w dokonaniu dobrego wyboru - żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze.

 

Większość towarów z naszej oferty jest do nabycia w Sklepie Internetowym ASTERSHOP.pl !

Back to Top