Polysan

Każda wanna z oferty Polysany (bez wanien wolnostojących) może być wyposażona w system hydromasażu. W ofercie mamy 5 systemów do wyboru z 5-cioma systemami sterowania.


hydromasaż wodny HYDRO

hydromasaż powietrzny TURBO AIR

hydromasaż wodny i powietrzny KOMBI
hydromasaż wodny HYDRO - montaz w wannie hydromasaż wodny HYDRO LUX - montaz w wannie hydromasaż powietrzny TURBO AIR - montaz w wannie hydromasaż wodny i powietrzny KOMBI - montaz w wannie hydromasaż wodny i powietrzny KOMBI LUX - montaz w wannie

HYDRO

Wirowy system HYDRO oparty jest na zasadzie cyrkulacji wody w wannie. Ciało masowane jest mieszaniną wody i powietrza, która wypływa z dysz rozmieszczonych na bokach wanny. System wzbogacony jest o dysze do masażu stóp i pleców.

HYDRO LUX

System hydromasażu HYDRO LUX w porównaniu z systemam HYDRO składa się z 22 NANO dysz na plecy zamiast 4 dysz MICRO SLIM.

TURBO AIR

System perełkowy TURBO AIR masujący ciało za pomocą podgrzanego, sprężonego powietrza, które wypływa z dna wanny małymi otworkami.

KOMBI

Połączenie systemów hydromasażu wodnego i perelkowego KOMBI wykorzystuje i łączy ze soba zalety systemów: HYDRO i TURBO AIR.

KOMBI LUX

Połączenie systemów hydromasażu wodnego i perelkowego KOMBI LUX wykorzystuje i łączy ze soba zalety systemów: HYDRO LUX i TURBO AIR.
Wyposażenie:
Dysze MICRO SLIM 8+4+2 (8 bocznych, 4 na plecy, 2 na stopy) lub dla wanien symetrycznych 8+4+4 ( 8 bocznych, 4+4 na plecy; 6 różnych systemów sterowania do wyboru.
Wyposażenie:
Dysze MICRO SLIM 8+2 (8 bocznych, 2 na stopy) i 22 NANO dysze na plecy lub dla wanien symetrycznych 8 dysz bocznych MICRO SLIM i 22+22 NANO dysze na plec; 6 różnych systemów sterowania do wyboru.
Wyposażenie:
30-50 kanalików powietrznych; 6 różnych systemów sterowania do wyboru.
Wyposażenie:
Dysze MICRO SLIM 8+4+2 (8 dysz bocznych, 4 na plecy i 2 na stopy) lub dla wanien symetrycznych 8+4+4 (8 bocznych, 4 na plecy i 4 na stopy).
Wyposażenie:
Dysze MICRO SLIM 8+2 (8 dysz bocznych, 2 na stopy) i 22 NANO dysze (na plecy) lub dla wanien symetrycznych 8 dysz bocznych MICRO SLIM i 22+22 dysze NANO (na plecy), 30-50 kanalików powietrznych w dnie wanny; 6 różnych systemów sterowania do wyboru.