Parawany nawannowe

Kompromis w łazience, czyli wanna z parawanem!

W większości przypadków jesteśmy wręcz zmuszeni wybierać pomiędzy zamontowaniem kabiny prysznicowej i wanny. Jest to spowodowane brakiem dostatecznej ilości miejsca w łazience. Jeśli jednak nie chcemy zrezygnować z długich, relaksujących kąpieli w wannie, a jednocześnie zależy nam na szybkim odświeżeniu się pod prysznicem, to idealnym rozwiązaniem do naszej łazienki będzie wanna wraz z parawanem nawannowym. To doskonała alternatywa dla kabiny prysznicowej.

W naszym sklepie astershop znajdą Państwo kilkanaście propozycji parawanów nawannowych. Posiadamy w ofercie dwa typy parawanów nawannowych: klasyczne oraz parawany nawannowe unoszone pneumatycznie. Oba typy parawanów wykonane są z hartowanego szkła czystego, jedno- lub kilku elementowe, stałe bądź składane.

Na szczególną uwagę zasługują parawany nawannowe unoszone pneumatycznie, bowiem jest to jedyne takie rozwiązanie na naszym rynku. Poza niezawodną funkcjonalnością, parawan taki może być elementem ozdobnym łazienki jeżeli nie będzie używany. Uniesiony w górę o 28cm zostanie zamknięty na jednej ze ścian nie utrudniając dostępu do wanny. Zastosowanie takiego parawanu nawannowego gwarantuje również zapewnienie większej higieny w łazience.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą parawanów nawannowych.

Polysan

 

Parawany nawannowe są atrakcyjne wizualnie i bardzo praktyczne w użyciu. Dzięki takiej osłonie cała łazienka pozostanie sucha, gdyż parawan chroni ją przed zamoczeniem. Bardzo ułatwia również skorzystanie z prysznica. Wanna wraz z parawanem może służyć bowiem jako natrysk. Parawan można zamknąć na ścianę, dzięki czemu nie przeszkadza on w żadnej innej czynności. Ich prosty montaż jaki i łatwość w obsłudze to niewątpliwe zalety parawanów.

 

Parawany nawannowe unoszone pneumatycznie
Parawany nawannowe unoszone pneumatycznie zamykane na ścianie nad baterią. Parametry parawanów nawannowych:
  • wysokość wzniosu 28 cm,
  • wychylenie 180°,
  • profile aluminiowe,
  • bezpieczne szkło czyste 3 mm

Olbia
OLBIA
Sprawdź cenę i dostępność w Sklepie Internetowym
Lanka 3
LANKA 3
Sprawdź cenę i dostępność w Sklepie Internetowym
Mamba
MAMBA
Sprawdź cenę i dostępność w Sklepie Internetowym

Venus 2
VENUS 2
Sprawdź cenę i dostępność w Sklepie Internetowym
Naos 2
NAOS 2
Sprawdź cenę i dostępność w Sklepie Internetowym
Odessa 2
ODESSA 2
Sprawdź cenę i dostępność w Sklepie Internetowym

 

 


 

Sprawdź ceny parawanów nawannowych w naszym sklepie internetowym