AlcaPlast

Cała linia syfonów wannowych ALCAPLAST oferuje szeroką skalę rozwiązań dla Naszych klientów. Do produkcji syfonów wannowych używamy materiałów odpornych na wysokie temperatury i środki chemiczne. Kombinacja odpowiednich materiałów i rozwiązań technicznych gwarantuje pewność wszystkich połączeń . W ofercie mamy syfony wannowe BASIC z gumowym korkiem, syfony automatyczne, syfony z napuszczaniem wody poprzez przelew oraz CLICK-CLACK. Przelewy są w standardzie wykonane z rur giętkich, na zamówienie odbiorcy przelew może być wykonany z rur stałych.


 

Sprawdź ceny syfonów do wanien w naszym sklepie internetowym

 

Syfony wannowe BASIC AlcaPLAST

BASIC

Syfony do wanien basic to syfony z korkiem na łańcuszku. Korek wykonany jest z gumy a kratka do korka z polerowanej blachy nierdzewnej. Kratka przelewowa może być z białego tworzywa sztucznego lub może mieć chromowaną powierzchnię.

 

Syfony wannowe automatyczne AlcaPLAST

Automatyczne

Sterowane syfony do wanien sterują korkiem syfonu za pomocą pokrętła zakrywającego przelew. Pokrętło sterujące może być wykonane z białego lub chromowanego tworzywa sztucznego lub z chromowanego mosiądzu połysk lub mat. Korek jest w zależności od kombinacji z tworzywa sztucznego z metalową chromowaną płytką lub cały metalowy - wykonany z chromowanego mosiądzu. Korek może być wykonany z płytką (mushroom) całkowicie zakrywającą kratkę. Sterowane syfony do wanien dostarczane są w rozmiarach 570 - 1200 mm.

 

Syfony z systemem napełniania wanny AlcaPLAST

Z systemem
napełniania wanny

Syfony są przeznaczone do podłączenia do podtynkowej lub zabudowanej baterii, przelew przystosowany jest do napuszczania wody do wanny. Zastępują wylewkę na obrzeżu wanny i przez to zapewniają prostsze wejście do wody. Syfony są metalowe w kombinacji z elementami z tworzywa sztucznego. Masywna metalowa konstrukcja zapewnia długą żywotność. Dostarczane są w dwóch rodzajach, obydwa z metalowymi chromowanymi pokrętłami.

 

Syfony wannowe Click/clack AlcaPLAST

Click/clack

Syfony wannowe CLICK-CLACK są wyposażone w korek półautomatyczny . Pierwsze naciśnięcie powoduje zamkniecie odpływu, drugie otwiera odpływ. Podczas czyszczenia można łatwo odkrecić korek CLICK-CLACK. Syfony wannowe CLICK-CLACK są produkowane w różnych wariantach długości odpływu od 570-1200 mm. Wprowadziliśmy do naszego asortymentu także syfony CLICK-CLACK z obniżoną wysokością zabudowy.

 

Akcesoria do syfonów wannowych AlcaPLAST

Akcesoria

 

 

Sprawdź ceny syfonów do wanien w naszym sklepie internetowym