Legro

LEGRO

Linia LEGRO obok lini DRAGON i ONE stanowią najbardziej prestiżowe produkty GELCO. W ramach tej oferty dostępny jest szeroki wachlarz utrzymanych w najnowszych trendach kabin bezprofilowych. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia wykonanie ścianek stałych z najwyższej jakości szkła o grubości 8mm oraz części ruchomych ze szkła o grubości 6mm. Zawiasy mocujące oraz uchwyty do otwierania drzwi kabiny wykonane są mosiądzu chromowanego. Zapewnia to bezpieczeństwo użytkowania jak również wysoką jakość wykończenia. W standardzie otrzymują Państwo dwustronną powłokę Coated Glass. Jest to powłoka z związków chemicznych i polimerów reagujących ze szkłem co zapobiega osadzaniu się kamienia na powierzchni kabiny. Dzięki tej technologii utrzymanie jej w czystości jest banalnie proste. Każda osoba montująca kabinę LEGRO doceni możliwość regulacji odchylenia profili przyściennych do 15mm co jest przydatne w przypadku ścian odbiegających od pionu. Dodatkowo ściany boczne wyposażone są w eleganckie ,mosiężne, chromowane wsporniki pełniące funkcję stabilizującą.
Częstą wadą kabin prysznicowych jest wydostająca się na podłogę woda z brodzików. W kabinach LEGRO wyeliminowano tą niedogodność stosując specjalną magnetyczną uszczelkę między skrzydłami drzwi oraz elegancką listwę progową. Zaletą produktu jest uniwersalność montażu (otwieranie drzwi w prawo/lewo można dowolnie zamieniać).
Do każdej kabiny LEGRO można wybrać jeden z kilku pasujących brodzików GELCO lub POLYSAN. Istnieje również możliwość montażu bezpośrednio na podłodze łazienki.
Sprawdź cenę i dostępność w Sklepie Internetowym
Dragon

DRAGON

Kabiny prysznicowa DRAGON pozostają w najnowszym trendzie kabin bezprofilowych. Ich dynamiczny wygląd podkreślają duże, widoczne rolki łożyskowe, które dzięki swojej budowie zapewniają płynne przesuwanie drzwi. Ściany i drzwi kabiny wykonane są z bezpiecznego szkła o grubości 8mm z dwustronną powłoką Coated Glass zapobiegającą powstawaniu osadów z kamienia i detergentów na jego powierzchni. Szczelność kabiny jest utrzymana przy wykorzystaniu ozdobnej listwy progowej oraz magnetycznej uszczelki drzwiowej. Ograniczone do minimum profile aluminiowe są chromowane tak jak mosiężna prowadnica rolek. Regulowane profile przyścienne pozwalają na 15 mm tolerancji pionu ściany. Zaletą produktu jest uniwersalność montażu (otwieranie drzwi w prawo/lewo można dowolnie zamieniać) Jakość kabiny potwierdza 3 letnia gwarancja na produkt. Do każdej kabiny DRAGON można wybrać jeden z kilku pasujących brodzików GELCO lub POLYSAN. Istnieje również możliwość montażu bezpośrednio na podłodze łazienki.
Sprawdź cenę i dostępność w Sklepie Internetowym
One

ONE

Linia kabin prysznicowych i drzwi wnękowych ONE skierowana jest dla osób ceniących sobie modny design w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Tak samo jak w liniach LEGRO i DRAGON kabiny zbudowane są bezpiecznego szkła 8mm i 6mm z dwustronną powłoką Coated Glass. Cechą wyjątkową dla tej linii produktów jest zastosowanie profili ściennych zawierających w sobie unikalny system unoszenia drzwi. Dzięki podnoszeniu się drzwi o kilkanaście mm ich otwieranie odbywa się niezwykle delikatnie. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest wydłużona żywotność uszczelek. Opcjonalnie kabina One może występować w wersji szkła z nadrukowanym wzorem. Istnieje możliwość wyboru spośród trzech modeli uchwytów drzwiowych. Stabilność całego zestawu zapewnia chromowany wspornik montowany wewnątrz kabiny lub na zewnątrz jako wieszak na ręczniki. Kabiny i drzwi przesuwne z serii ONE oferują najszersze (max 1110mm) wejście spośród wszystkich kabin GELCO. Zaletą produktu jest uniwersalność montażu (otwieranie drzwi w prawo/lewo można dowolnie zamieniać).
Narożna kabina ONE oferuje również możliwość otwierania drzwi do środka dzięki czemu znajduje zastosowanie nawet w niewielkich łazienkach.
Do każdej kabiny ONE można wybrać jeden z kilku pasujących brodzików GELCO lub POLYSAN. Istnieje również możliwość montażu bezpośrednio na podłodze łazienki.
Sprawdź cenę i dostępność w Sklepie Internetowym
Sigma

SIGMA

Kabiny SIGMA to połączenie klasyki wzornictwa z podwyższoną jakością w standardzie. Konstrukcję kabiny stanowią solidne, aluminiowe profile polerowane zapewniające stabilność i wytrzymałość kabiny. Swobodne przesuwanie drzwi uzyskano tej linii stosując podwójne rolki łożyskowane. Dolna para rolek wyposażona jest w mechanizm sprężynowy ułatwiający montaż drzwi kabiny oraz ich zdejmowanie w celu doczyszczenia miejsc ciężko dostępnych. W opcjach wyposażenia macie Państwo do wyboru trzy modele uchwytów drzwiowych oraz szkło matowe zapewniające więcej intymności podczas kąpieli. Szczelność zapewnia unikalny system uszczelek TOPSEAL. Staranność i solidność wykonania sprawia, że modele z tej serii często stosowane są nie tylko w prywatnych łazienkach lecz również jako rozwiązania w hotelach, ośrodkach SPA, obiektach sportowych itp. Do każdej kabiny SIGMA można wybrać jeden z kilku pasujących brodzików GELCO lub POLYSAN.
Sprawdź cenę i dostępność w Sklepie Internetowym
Eterno

ETERNO

Ekonomiczna seria kabin prysznicowych. Linia ETERNO oferuje prostotę konstrukcji wykonanej z białych profili ramowych, a co za tym idzie łatwość w utrzymaniu kabiny w czystości. W komplecie do profili otrzymujecie Państwo białe zawiasy drzwi oraz białe uchwyty drzwiowe. Dolna para rolek wyposażona jest w mechanizm sprężynowy ułatwiający montaż drzwi kabiny oraz ich zdejmowanie w celu doczyszczenia miejsc ciężko dostępnych. Opcjonalnie do wyboru szkło BRIC – jednolicie matowe lub STRIP – matowe, równoległe paski. Do każdej kabiny ETERNO można wybrać jeden z kilku pasujących brodzików GELCO lub POLYSAN.
Sprawdź cenę i dostępność w Sklepie Internetowym

 


 

Polysan

 

Kabiny prysznicowe z panelami natryskowymi
Z połączenia szkła, światła i technologii z klasyczną stylistyką powstały kabiny prysznicowe z panelami natryskowymi. Kabiny montuje się na ścianie z płytkami ceramicznymi. Kabiny prysznicowe składają się z brodzika akrylowego, szklane ścianki i drzwi, elegancki panel natryskowy z hydromasażem w kolorze aluminium lub wenge, składane siedzisko w kolorze panelu, termostatyczną armaturę prysznicową z trzy częściowym przełącznikiem,prysznic sufitowy i ręczny. W opcji możliwe wyposażenie dachu w kolorowe diody LED (funkcja chromoterapii).

Debora
DEBORA
Sprawdź cenę i dostępność w Sklepie Internetowym
Dixy
DIXY
Sprawdź cenę i dostępność w Sklepie Internetowym
Muza
MUZA
Sprawdź cenę i dostępność w Sklepie Internetowym

 

Bezprofilowe kabiny prysznicowe VITRA LINE

Legro Bezprofilowe kabiny prysznicowe VITRA LINE charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Wąskie listwy ścienne, eleganckie uchwyty i minimalistyczny zawiasy są idealnie dopasowane i zapewniają kabinie niepowtarzalny wygląd. Wyskokość kabiny 2 metry, szkło z powłoką ANTIDROP, która ułatwia utrzymanie kabiny w czystości i zapobiega osadzaniu się kamienia, podkreśla wysoki standard kabin. Ochrona ta ma zastosowanie do każdej powierzchni szkła za pomocą nanotechnologii i jest wliczona w cenę kabiny. Standardowej szerokości 55 cm wejście we wszystkich modelach kabin. Seria oferuje 18 modeli kabin, w tym oryginalna kabina prysznicowa półokrągła przyścienna i parawan nawannowy z jedną ścianką stałą i bez ścianki stałej.

Sprawdź cenę i dostępność w Sklepie Internetowym
  • Aluminiowe profile z możliwością niwelacji krzywizny ściany
  • Zawiasy i uchwyty mosiężne, chromowane
  • Aluminiowa listwa przeciwko przepełnieniu
  • Wsporniki narożnikowe mosiężna, chromowane
  • Uszczelki magnetyczne
  • Powłoka Antidrop ułatwia utrzymanie czystości kabiny
  • Drzwi kabiny - szkło bezpieczne 6 mm
  • Ścianki stałe - szkło bezpieczne 8 mm
  • Wysokość kabiny - 2000 mm, parawany - 1500 mm
  • Konieczne określenie wersji prawej lub lewej.
AntiDrop

 

Oświetlenie LED
Zespół diod LED może być zainstalowany w profilu ściennym, co daje spektakularny wygląd kabinie i może stanowić oświetlenie łazienkowe przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej, które sprawdza się zwłaszcza w nocy.

Oświetlenie LED1 Oświetlenie LED2 Oświetlenie LED4

Sprawdź cenę i dostępność oświetlenia LED w Sklepie Internetowym

 

Kabiny prysznicowe MODULAR SHOWER

Legro

Nowa seria kabin prysznicowych MODULAR SHOWER oferuje rewolucyjne rozwiązania wykorzystania przestrzeni prysznicowej bez użycia ruchomych drzwi.

Kabiny te wykonane są zgodnie z wymaganiami wymiarów klienta. Ustalenie wymiarów jest bardzo proste. Po wybraniu modelu kabiny, wystarczy wypełnić podstawowe wymiary A, B, C, jak na rysunku technicznym. Wysokość kabiny można regulować od 170 do 200 cm. Tam gdzie to możliwe, zalecamy wysokości 200 cm.

Kabiny wykonane są z 8 mm szkła bezpiecznego z powłoką ANTIDROP, która ułatwia utrzymanie kabiny w czystości i zapobiega osadzaniu się kamienia.

Sprawdź cenę i dostępność w Sklepie Internetowym
AntiDrop

 


 

Sanotechnik

Sprawdź ceny kabin prysznicowych Sanotechnik w naszym sklepie internetowym